Podsumowanie 8 kolejki.

Pyrladnia - Old-Boys Rogowo 5:2

Pyrladnia kolejny raz okazała się lepsza od swojego rywala i tym razem pewnie pokonała Old-Boys Rogowo. Od samego poczatku spotkania do słowa doszła właśnie Pyraladnia która ułożyła sobie przebieg całego spotkania. Old-Boys Rogowo próbował grać z kontry ale nie przynosiło to wiekszych skutków, gra ich wygladała chaotycznie bez ładu i składu. Pyraldnia zasłużenie wygrała to spotkanie zasłużenie i dzieki tej wygranej nadal są w walce o wysokie miejsce w lidze. Wynik końcowy 5:2 dla Pyrlandii.

Strzelcy bramek:

Pyrlandia: Gwit Jakub 2, Kaszecki Mateusz 1 , Goc Szymon 1, Babiarz Szymon 1, Old-Boys Rogowo: Świderski Piotr 1, Przywara Karol 1.

DreamTeam InterVax - OSP Rogowo 2:5

Drugie spotkania to wielka niespodzianka tej kolejki bo ostatnia ekipa ligi OSP Rogowo ograło DreamTeam który też nie zachwyca w tym sezonie ale wieksze szanse na wygraną miał DreamTeam. Można było się spodziewać wygranej DreamTeamu i to lepiej dla nich zaczał sie mecz bo jako pierwsi strzelili bramke i wynikiem 1:0 zakończyła sie pierwsza połowa. Druga połowa to fatalna gra DreamTeamu najpierw bramkarz właśnie tej ekipy zobaczył czerwona kartke, a później OSP strzeliło aż 5 bramek i było po meczu w końcowych sekundach bramke strzelił jeszcze 2 bramke ale to za mało. Wygrana OSP to niespodzianka ale zasłużyli na pierwsza wygraną w lidze. Wynik końcowy 5:2 dla OSP Rogowo.

Strzelcy bramek:

DreamTeam: Jabłoński Grzegorz 1, Mrówczński Łukasz 1, OSP Rogowo: Pluta Miłosz 1, Grzeczka Dawid 1, Kuczyński Przemek 1, Mikulski Jonasz 1, Kuczkowski Mateusz 1.

Modliszewko - Art-Bud Lubcz 3:1

Kolejne 3 punkty mogą sobie dopisać do tabeli gracze Modliszewko którzy mimo małych problemów pokonali ekipe z Lubcza. Mecz był w miare wyrównany i ciężko było wskazać zwycięsce tego spotkania. Przy stanie 2:1 dla Modliszewka bramkarz właśnie tej drużyny ujrzał czerwona kartke za odbicie ręką piłki przed polem karnym. Wydawać sie mogło że będzie cięzko obronić ten wynik ale jednak doświadczenie gracze Modliszewka zagrali dobrze gre w osłabieniu. Gdy zawodicy byli już w kompleci Modliszewko strzeliło 3 bramke i było już dosłownie po meczu. Zasłużone zwycięstwo Modliszewka, a po Lubczu oczekiwaliśmy czegoś więcej. Wynik końcowy 3:1 dla Modliszewka.

Strzelcy bramek:

Modliszewko: Pudelewicz Sławomir 2, Rabiński Robert 1, Art-Bud Lubcz: Małecki Radosław 1.

Fc Grochowiska Ks. - OSP Szelejewo 1:6

Najewieksza niespodzianka lig to wygrana OSP Szelejewo z liderem rozgrywek który ani razu nie stracił jeszcze punktów w lidze. Mecz z emocjami mimo takiego wyniku. Grochowiska nie mogą uznać tego meczu za udamy. Mimo że przegrali mecz na szczycie i pozwolili zbliżyć sie OSP w tabeli to jeszcze stracili nie wiem na jak długo swojego najlepszego strzelca, który doznał kontuzji. Mecz przebiegał w bardzo szybkim tempie i to tempo lepiej wytrzymało OSP które strzliło dwie bramki co było niespodzinką. Później Grochowiska strzelaja na 1:2 ale późniejsze minuty to katastrofa Grochowiska. Ostra gra Szelejewa sprawiła że najpierw lider stracił Dawida Łukoskiego, później Damian Porkowski obejrzał czerwona karte i grochowiska musiały grać trzema zawodnikami w polu i tą przewage wykorzystało Szelejewo która strzeliło kolejne dwie bramki. Gdy kara za czerwona karte i Grochowiska grały znów w komplecie to kolejny zawodnik z Grochowiska doznał urazu i brak zawodników na ławce rezerwowych spowodował ze lider znow był zmuszony do gry trzema zawodnikami w polu. Wiadomo już było że Szelejewo wygra ten mecz to zawdonicy Szelejewo mogli postąpić fair-play i ściągnaćjednego zawodnika żeby szanse sie wyrównały , lecz jednak tego nie zrobili i strzelili dwie bramki ustalając wynik na 6:1. Smuci troche zachowanie Szelejewa wobec Grochowiska mimo iż że rywalizują ze sobą o mistrzowstwo mogli postąpić inaczej ale nie każdy potrafi sie zachować fair-play. Wynik końcowy 6:1 dla Szelejewa.

Strzelcy bramek:

Fc Grochowiska Księże, Kurowski Patryk 1 OSP Szelejewo: Judek Jacek 2, Judek Janusz 1, Judek Arkadiusz 1, Kaczmarek Arkadiusz 1, Pastuszyn Adam 1.